Enoturystyka – Szlakiem Lubuskich Winnic

Enoturystyka
3 dni 2018-06-15
Zielona Góra, Polska

Szlakiem Lubuskich Winnic

Wybierz się z nami w świat winem płynący. Polska enoturystyka, czyli turystyka winna wciąż raczkuje i czeka na odkrycie. Zatopione wśród wzgórz i lasów małe, rodzinne winnice wskrzeszają wielowiekową kulturę. Zielona Góra i region Lubuski już od XII wieku słynął z produkcji znacznych ilości winnego trunku. Dziś mamy okazje korzystać z dobroci natury i gościnności lokalnych gospodarzy. Zabiorą nas oni w podróż po swoich uprawach i dadzą skosztować najlepszych win ze swoich piwnic. Winnica Equus, Stara Winna Góra, Miłosz, Winnica Samorządowa, Cantina i wiele innych czekają na Was. Już dziś nasi winiarze udowodnili, że mogą konkurować z najlepszymi podczas międzynarodowych konkursów winnych. Dajmy zarazić się ich pasją!

Podczas naszego winnego tournee zostaniemy również przeszkoleni przez profesjonalnego sommeliera, odkryjemy tajniki produkcji wina, zakładania winnic i szeroko rozumianej etyki winnej. Na koniec otrzymają Państwo Dyplom Kwalifikowanego Enoturysty.

Dodatkowo zapraszamy Państwa do zwiedzania jednego z największych w Europie systemów umocnień – Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego oraz perełki Ziemi Lubuskiej – Łagowa.

 

Ziemia Lubsuka

Write a Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

From: 230 € Total: 230 €