Naucz się jak praktycznie wykorzystać aparat i wykonać ciekawe ujęcia w pięknej lokalnej scenerii Gdańska. Jest to idealne połączenie nauki z ciekawą lokalną wycieczką oraz wiedzy z zakresu wykorzystania obiektywów, kadrowania i podstaw kompozycji. Odkryj „zakurzone” zakątki gdańskiej starówki wraz z lokalnym profesjonalnym fotografem i rób zdjęcia na różne sposoby. Nie tylko te „pocztówkowe” ale też te wymagające użycia wyobraźni. To również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zmiany spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Możliwości są nieograniczone, odkryj je z lokalsami!

CENA 170 zł/osobę
W CENIE 3-godzinny spacer i warsztaty z profesjonalnym fotografem
INFO Minimum 2 osoby!

Additional information

Ilość osób2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Krzysztof Salwarowski – Absolwent Sopockich Szkół Fotografii WFH z wyróżnieniem. W latach 2007 – 2008 asystent Michała Mazurkiewicza – studio Fantomas. Współautor wystaw „Ławeczka”, „Gniew – w poszukiwaniu straconego czasu”, „Klasa 2008 – zbiorowy wernisaż absolwentów SSF WFH”, autor wystawy „Pociąg do Mody”, prezentował prace w Red Door Gallery w Kopenhadze.

 https://www.facebook.com/KrzysztofSalwarowskiPhotography

Bartosz Modelski – ASP Gdańsk. Od około 20 lat zajmuje sie fotografią reklamową na rynku ogólnopolskim. Na koncie ma wiele kampanii dla dużych firm modowych. współpracowal z markami taki mi jak Cropp, Reserved, Esotiq, Diverse. Od dziecka pasjonujE sie żeglarstwem stąd w portfolio znajduje sie również wiele firm jachtowych Galeon czy Sunreef Yachtsi oraz zdjeć z regat żeglarskich.  

www.facebook.com/modelskiphotography