Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym by poznać przeszłość swojej rodziny?Dotrzeć do miejsc gdzie twoi dziadkowie się urodzili, dorastali i pracowali. Zgłębić historię twojego rodu, a może pójść krok dalej i spotkać się z krewnymi, o których istnieniu nigdy nie słyszałeś. Wymienić się fotografiami, usłyszeć wspomnienia o dawnych czasach z innej perspektywy.
Poprzez różne zbiegi okoliczności, zawirowania historyczne bądź też z pobudek osobistych nasi przodkowie zostawiali swoje życie, dorobek i ruszali w świat w poszukiwaniu lepszego jutra. Często słyszeliśmy o krewnych zostawionych gdzieś daleko w zapomnianym świecie.
Z nami możesz odbyć podróż, która okaże się niezapomnianym przeżyciem. Znajdź swoje korzenie z nami. Jako lokalni przewodnicy pomożemy Ci w odnalezieniu tropów przeszłości. Poprowadzimy Cię szlakami jakie Wasi przodkowie mogli przemierzać, odwiedzimy podwórka na których dorastali i przy odrobinie szczęścia trafimy na osoby, które są żywym świadectwem na to, że Twoja rodzina była bądź jest częścią tego miasta.