Warsztaty są dla każdego kto jest zainteresowany poszerzeniem wiedzy z zakresu fotografii. Na naszych zajęciach nauczysz się podstaw portretu studyjnego z użyciem jednej i dwóch lamp. Wszystko to we współpracy z profesjonalną modelką/modelem. Zrozumiesz podstawy robienia naturalnych portretów, obróbki zdjęć oraz zaznajomisz się ze sprzętem studyjnym. Krzysztof Salwarowski i Bartosz Modelski – lokalni i profesjonalni fotografowie będą czuwać nad Waszymi postępami. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą w przyjaznej i luźnej atmosferze w najlepszym niekonwencjonalnym trójmiejskim studiu 57. To nowoczesna przestrzeń studyjno-eventowa zlokalizowana w centrum Gdańska powstała po budynku kotłowni z lat 60 – tych. Wnętrze posiada duże możliwości aranżacji planów zdjęciowych, filmowych, organizację szkoleń i wydarzeń kulturalnych. Jeśli fotografowanie to Twoja pasja, czujesz, że chciałbyś ją rozwijać i podwyższyć swoje umiejętności, szukasz czegoś niestandardowego z profesjonalnym podejściem to jesteś we właściwym miejscu.

CENA 350 zł/osobę
W CENIE
Najnowocześniejsze studio fotograficzne w Trójmieście 2 profesjonalnych fotografów
6 godzin zajęć Sprzęt fotograficzny
Catering Napoje
INFO Maksimum 20 osób

Watch the video:

Additional information

Ilość osób1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Krzysztof Salwarowski – Absolwent Sopockich Szkół Fotografii WFH z wyróżnieniem. W latach 2007 – 2008 asystent Michała Mazurkiewicza – studio Fantomas. Współautor wystaw „Ławeczka”, „Gniew – w poszukiwaniu straconego czasu”, „Klasa 2008 – zbiorowy wernisaż absolwentów SSF WFH”, autor wystawy „Pociąg do Mody”, prezentował prace w Red Door Gallery w Kopenhadze.

 https://www.facebook.com/KrzysztofSalwarowskiPhotography

Bartosz Modelski – ASP Gdańsk. Od około 20 lat zajmuje sie fotografią reklamową na rynku ogólnopolskim. Na koncie ma wiele kampanii dla dużych firm modowych. współpracowal z markami taki mi jak Cropp, Reserved, Esotiq, Diverse. Od dziecka pasjonujE sie żeglarstwem stąd w portfolio znajduje sie również wiele firm jachtowych Galeon czy Sunreef Yachtsi oraz zdjeć z regat żeglarskich.  

www.facebook.com/modelskiphotography